O nás

Navštívíte-li kadeřnictví Vlasy72, ihned zjistíte, že naše služby jsou výrazně jiné.

Zakládáme si vždy na osobním přístupu. Naším cílem je, aby se u nás zákazníci cítili komfortně a rádi se k nám vraceli. Právě proto, že umíme poskytnout nadstandardní péči jak v oblasti kadeřnických služeb tak i v osobitém a domácím přístupu. To vše v příjemné a přátelské atmosféře, rovnající se domácímu prostředí, díky kterému alespoň na chvíli zapomenete na starosti běžného dne.

Vždy se snažíme najít cestu k tomu, abyste se cítili dobře nejenom v novém účesu, ale abyste od nás odcházeli s dobrou náladou. I přesto, že poskytujeme profesionální a nadstandardní péči, jsou ceny našeho kadeřnictví velmi příznivé. Dokážeme vás informovat o aktuálních trendech, snažíme se neustále proškolovat a učit novým věcem. Jsme připraveni naslouchat a poskytovat žádané služby. Každý náš zákazník je osobnost se svým stylem, a tento styl nás zajímá. Zákazníky bereme jako své přátelé a v přátelském duchu vznikají správné věci. Navštivte nás, přijďte na kávu, nebo sklenku vína. Za podívání nic nedáte a naopak z návštěvy může vzniknout nevšední zážitek. Těšíme se na vás.

Pracujeme s vlasovou kosmetikou MATRIX a nově zařazujeme přírodní vlasovou kosmetiku OWAY!

V případě zájmu o přírodní vlasovou kosmetiku OWAY nás prosím kontaktujte na telefonním čísle nebo tuto informaci uveďte do poznámky v online rezervaci termínu. Zavoláme Vám a domluvíme se předem na podrobnostech.